-

مقالات عروسی مارکت

ازدواج سنتی از سال های گذشته تا همین چند سال پیش، درصد کثیری از ازدواج های ما را به خود اختصاص داده بود. بیشتر ازدواج ها از طریق معرفی ها و آشنایی های خانوادگی شکل می گرفت و درصد طلاق ها هم به نسبت پایین تر بود.

روز عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی هم برای عروس خانم و هم برای آقای داماد است. پس همانطور که عروس خانم برای زیبایی و جذابیت خود در این روز زیبا وقت صرف می کند، آقا داماد نیز باید نهایت دقت و سلیقه را برای خوش تیپ تر بودن در این روز رویایی به کار گیرد.

با چه کسانی نباید ازدواج کرد

مطمئنا برای همه ی افراد، اعم از دختر یا پسر، گزینه های فراوانی برای ازدواج وجود دارد. اما با بررسی هایی که انجام داده می شود، تمام گزینه ها رد می شوند ، تا بهترین گزینه انتخاب شود.

برای رسیدن به یک جواب منطقی برای این سوال ، نیازمند سپری کردن دوره های روانشناسی متعددی هستیم، در این دوره ها سوالات بسیاری را باید پاسخ دهیم و در برابر موقعیت های خاص قرار بگیریم و . . .

سوالات خواستگاری:
برای شروع آشنایی با خواستگارتان لازم است مقدماتی بچینید. حرفهایی را آماده کنید و  سوالاتی را مطرح کنید. معمولا برای خیلی از دختر- پسرهای جوان، که قصد ازدواج به شیوه ی سنتی را دارند . . . 

پنج شنبه, 10 خرداد 1397 11:13

شروط ضمن عقد

شروط ضمن عقد بر اساس ماده ی 1133 قانون مدنی، در امر ازدواج و نکاح، تنها خواسته های مردان در نظر گرفته شده است، به این معنا که مرد هر گاه خواست می تواند همسر خود را طلاق دهد و در این میان حقی برای زنان قائل نشده است.

ایده هایی برای خاص بودن شب عروسی
روز عروسی برای هر فرد مهم ترین روز زندگی است که همه افراد دوست دارن مراسم عروسیشون به بهترین شکل ممکن برگزار شود در این مقاله می خواهیم شمارا با چند نکته که باعث متفاوت شدن شب عروسی می شود آشنا کنیم پس با ما باشید.

شنبه, 29 ارديبهشت 1397 14:58

آرامش در شب قبل از عروسی

 آرامش در شب قبل از عروسی

اولین و مهمترین گزینه برای داشتن آرامش در شب قبل عروسی میزان خواب مناسب است.

پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 11:16

سه اصل مهم برای عروسی

1.برنامه ریزی مراسم عروسی

برای اینکه بتوانیم هر کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم نیازمند برنامه ریزی دقیق و ایده آل برای رسیدن به هدف هستیم در روز عروسی ما باید در مورد زمان، بودجه، تقسیم کار، مشخص کردن برنامه ها و . . .

یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های برنامه ریزی جشن عروسی ، انتخاب تالار یا باغ محل برگزاری مراسم است.حداقل شش ماه قبل از تاریخ برگزاری عروسی خود باید نسبت به انتخاب تالار عروسی خود اقدام کنید.

چهارشنبه, 06 دی 1396 17:15

نکاتی در رابطه با کارت عروسی

انتخاب کارت عروسی و رساندن آن به دست اطرافیان و آشنایان و دوستان به نوعی آخرین مرحله تدارکات عروسی محسوب می شود...

مهمتريمن نکات براي آرايش عروس
زماني که روز عروسي فرا مي رسد معمولا بزرگترين دغدغه براي عروس چگونگي آرايش موها و صورت او مي باشد.

دوره ای که مردها با زن های 10 یا 20 سال کوچک تر از خودشان ازدواج می کردند، تقریبا گذشته است. امروزه ازدواج هایی که در آن زوج ها همسالند و یا ازدواج هایی که در آن زن بزرگ تر از مرد است بیشتر از قبل دیده می شود.

10 نکته مهم در انتخاب دسته گل عروس!
آرزوی هر عروسی است که در شب عروسی خود، دسته گلی منحصر به فرد و زیبا به دست بگیرد.

جمعه, 24 آذر 1396 16:21

ازدواج با ماه های مختلف

اگر برای شما مهم است که خصوصیات ماه شما با همسر آیندتون یکی هست یا نه بهتون پیشنهاد می کنیم از این مقاله استفاده کنید.

صفحه1 از2

تبلیغات صفحه مقالات

خدمات مجالس طلایی غرب واقع در محدوده شهرک غرب می ...

جستجو در عروسی مارکت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه تبلیغاتی عروسی مارکت محفوظ است.

Search