-

پنج شنبه, 23 خرداد 1398 11:19

مراسم فرمالیه عروسی

مراسم فرمالیه عروسی 

مراسم فرمالیته عروسی امروزه بسیار رایج شده است در این مقاله قصد داریم تا . . .

به بررسی این موضوع به پردازیم و مزایا و معایب آن را بررسی کنیم.

تمرین عروسی!

آرایش فرمالیته چند سالی است که وارد سبک زندگی عروس خانم های ما شده است. آن ها برای این که روز عروسی خستگی زیادی را تحمل نکنند و فرصت این را داشته باشند که یک بار عروسی را تمرین کنند زیر بار خرج و مخارج یک مراسم فرمالیته می روند تا روز عروسی شان همه چیز پرفکت باشد. برای گرفتن آرایش و عکاسی فرمالیته باید مزایا و معایب آن را بدانید. تنها در این صورت است که می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

فرمالیته یعنی چه؟!

آرایش و عکاسی فرمالیته دقیقا شبیه سازی روز عروسی شماست. شما در یک روزی که نه فامیل تان جمع هستند و نه آشنای دیگری در مراسم حضور دارد به همراه همسرتان عروس و داماد می شوید. موهای تان را درست می کنید، آرایش می کنید، لباس عروس می پوشید، تاج می گذارید و دقیقا هر کاری که روز عروسی انجام می دهید را چند روز قبل مو به مو انجام می دهید. به این مراسم می گویند روز فرمالیته پیش از مراسم عروسی.

مزایا

عروسی فرمالیته به شما این امکان را می دهد که عروس شدن را قبل از یک عروسی واقعی تجربه کنید.

مدل راه رفتن، راحت بودن توی لباس، حتی رقصیدن و خیلی چیزهای دیگر. علاوه بر این ها می توانید دو مدل آرایش داشته باشید و با هر دو مدل آن عکس بگیرید.

یکی آرایش روز فرمالیته و دیگری آرایش روز عروسی خودتان. این کار این فرصت را به شما می دهد که اگر از آرایش تان خوش تان نمی آید یا دوست دارید تغییری در آن ایجاد کنید به راحتی و بدون استرس از دست رفتن زمان این کار را انجام بدهید.
روزی که مراسم فرمالیته شما برگزار می شود می توانید تمام عکس هایی که مد نظرتان است را بگیرید تا روز عروسی درگیر نشوید.

اگر روز عروسی نخواهید به باغ و آتلیه بروید و عکس بگیرید دیگر نیازی نیست صبح زود به آرایشگاه بروید و مدام استرس خواب ماندن را داشته باشید. از آن جایی که عکس های تان را قبلا با فراق بال گرفته اید می توانید ساعت 10 صبح به آرایشگاه بروید و به راحتی به مراسم تان برسید.
فکرش را بکنید عروسی تان در زمستان باشد، انجام فرمالیته می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

می توانید در یک روز آفتابی عکس های تان را بگیرید تا لازم نباشد در برف و باران با لباس و کفش سفید برای عکس گرفتن در باغ آماده شوید.

اگر لباس عروس تان را خریده باشید کافیست برای روز فرمالیته فقط یک دسته گل بگیرید و هزینه آرایش تان را که تقریبا مبلغ آن به اندازه ی نیمی از آرایش روز عروسی است بپردازید و روز عروسی تان را بدون کوچک ترین استرسی برگزار کنید.
یک نکته جالب دیگر که می توانید در روز فرمالیته تان انجام بدهید سفر به یک شهر یا کشور دیگر است.

اگر از نظر مالی تامین باشید و برایتان مشکلی وجود نداشته باشد می توانید حتی به یک کشور خارجی سفر کنید و آن جا مراسم فرمالیته تان را برگزار کنید و بی نظیرترین عکس هایی که امکانش فراهم هست را بگیرید.

 

معایب

معایبی که این مراسم دارد اغلب به خاطر هزینه ای است که خیلی ها فکر می کنند نباید به مخارج سنگین ازدواج اضافه اش کرد.

معمولا بین یک میلیون تا دو میلیون تومان خرج آرایش فرمالیته است که اگر این مبلغ را به یک دسته گل 200 هزار تومانی اضافه کنید کل خرجی است که روی دست شما می گذارد.
یک مورد دیگر درباره حس و حالی است که شما روز عروسی تان دارید اما ممکن است روز فرمالیته نداشته باشید. زمانی که شما در واقعیت ازدواج می کنید و قرار می شود روز عروسی تمام فیلم و عکس های تان را بگیرید طبیعتا حس و حال تان بیشتر شبیه عروس ها و دامادها می شود.3

نظر شما چیست؟ خوب است مراسم فرمالیته داشته باشید یا خرج اضافه است؟

 

<<عروسی مارکت>>

 

مقالات مرتبط

انتخاب لباس عروس مناسب

 

 

 

تبلیغات صفحه مقالات

خدمات مجالس طلایی غرب واقع در محدوده شهرک غرب می ...

جستجو در عروسی مارکت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه تبلیغاتی عروسی مارکت محفوظ است.

Search