-

یکشنبه, 13 مرداد 1398 10:37

انتخاب لباس عروس مناسب

سوال مهمی که برای دختر خانم هایی که قصد خرید لباس عروس دارند پیش می آید این است که . . . 

با وجود مدل های بسیار متفاوت و جدید در بازار کدام مدل لباس عروس بیشتر به آن ها می آید و به اصلاح این لباس عروس به تن آنها می نشیند.

عروسی مارکت قصد دارد در این مقاله به معرفی چند مدل لباس عروس که در سال 2018 و 2019 جز مدل های پر فروش در اروپا بوده اند بپردازد.

با  عروسی مارکت همراه باشید.

 

 

لباس عروس مناسب برای شما کدام است ؟

1.لباس عروس با طرح پرنسس

طرحی که به شدت در اروپا مورد توجه قرار گرفته مدل پرنسس است که خیلی سریع پس از طراحی و ارائه به بازار همگیر شد و مورد استفاده قرار گرفت. این لباس دارای پوششی کامل و دامنی بلند است و همین امر باعث شده که این مدل به شدت مورد توجه قرار بگیرد.این مدل (پرنسس) برای اکثر انواع بدن  ها ایده آل است اما اگر ریز  اندام هستید انتخاب های بهتری هم می توانید داشته باشید.

  

 

 2.لباس عروس با طرح پری دریایی

ای لباس با طرحی خاص که بر گرفته از پری دریایی است طراحی شده است.

یکی از ویژگی های این لباس این است که به علت جذب بودن در بالا تنه فرم بدنه شما را به خوبی نمایان می کند و در پایین تنه در ابتدای زانوها طراحی خاص و منحصر به فردی دارد و به شکل ساعت شنی نیز هست.

این لباس برای نشان دادن منحنی های بدن شما بسیار مناسب است.

 

 

 3.لباس عروس با طرح ترومپت

این طرح یک مدل ظریف تر از طرح پری دریایی می باشد که دارای یک دامن بلند نیز است و در پایین تنه از پرده استفاده نشده است. این طرح به طولانی تر شدن پاهای شما کمک می کند و باعث می شود که بلند قد تر به نظر بیایید. این لباس برای عروس خانم هایی که به دنبال برجسته تر کردن کمر کوچک خود هستند بهترین است.

 

 

 

4.لباس عروس طرح tea-length

لباس عروس با طراحی خاص و زیبا که البته در اروپا بیشتر دیده می شود اما چرا ؟

به دلیل اینکه این لباس با طراحی منحصر به فرد و اینکه در پایین تنه از دامن کوتاه استفاده شده بیشتر برای عروسی هایی که در محیط باز هستند (در کنار ساحل) مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل اینکه در کشور ما عروسی بیشتر در سالن و باغ برگزار می گردند این طرح پیشنهاد نمی گردد اما این مدل بسیار زیبا و در واقع کمی اسپورت نیز هست.

 

 

5.لباس عروس دو تکه

برای عروس هایی که دارای اعتماد به نفس بالایی هستند و ترسی از نشان دادن پوست بدن خود ندارند مدل دو تکه بسیار جالب خواهد بود. بسیار از طراحان لباس عروس در سال 2019 از لباس طرح لباس عروس دو تکه به شدت استفاده کردند و این مدل یکی از بهترین مدل هایی بود که در سال 2019 درخشید.

 

 

 

 6.لباس عروس آستین دار

از مگان مارکل گرفته تا کیم کارداشیان، عروس ها از لباس عروس آستین بلند چه در تابستان و چه در زمستان استقبال می کنند.

لباس عروس آستین بلند شیک و دلپذیر ترین سبک را اجرا می کند که معتدل و در عین حال جذاب است. این لباس عروس به شدت مورد استقبال عروس خانم ها قرار میگیرد.

 

 

 

 7.لباس عروس بدون شانه

یک سبک بسیار زیبا و مدرن برای عروس خانم هایی که دارای اندام مناسبی هستند، مخصوصا عروس خانم هایی که در بالا تنه  دارای اندام ایده آل هستند این مدل پیشنهاد می گردد.

این مدل به این گونه است توجه اطرافیان را بیشتر به بالا تنه جلب می کند.

 

 

 

 8.لباس عروس طرح boho

لباس عروس با طرح بوهو بسیار جذاب و در حین حال خاص می باشد.

این طرح بیشتر شبیه به سبک محلی است و دارای حسی زیبا نیز  می باشد.

 

 

9.لباس عروس با طرح sheath

این مدل بسیار زیبا که از بالا به پایین شکل صاف و باریکی دارد و بدن را در آغوش میگیرد.این مدل بدن و باسن شمارا بیشتر نشان می دهد مخصوصا در عروس های بلند قامت و لاغر باعث بیشتر دیده شدن می شود.

 

 

 

<<عروسی مارکت>>

در زمینه لباس عروس مقاله (برای خرید لباس عروسی به 6 نکته باید توجه کرد ) پیشنهاد میگردد.

اطلاعات تمامی مزون های لباس عروس

تبلیغات صفحه مقالات

خدمات مجالس طلایی غرب واقع در محدوده شهرک غرب می ...

جستجو در عروسی مارکت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه تبلیغاتی عروسی مارکت محفوظ است.

Search