-

چهارشنبه, 16 مرداد 1398 15:37

پنج عادت مهمِ قبل از ازدواج

شما که الان خواننده این مقاله در سایت عروسی مارکت هستید یا ازدواج کردید و یا در آینده قصد ازدواج خواهید داشت ...

چه آن هایی که ازواج کرده اند و چه آنهایی که ازدواج نکرده اند باید عادت هایی را در برنامه خود قرار دهند تا بتوانند با شریک زندگی خود رابطه سالم و عالی را تجربه کنند.

عروسی مارکت در این مقاله قصد دارد که 5 عادت مهمِ که در کیفیت روابط ما نقش اساسی را دارد معرفی کند پس با عروسی مارکت همراه باشید.

 

5عادت مهمِ قبل از ازدواج

1.تغذیه سالم

متاسفانه با زندگی در ایران متوجه این قضیه خواهیم بود که ما از زمان تولد رژیم غذایی مناسبی را رعایت نمی کنیم و همین امر باعث می شود در سنین نوجوانی و جوانی با اضافه وزن رو به رو شویم.

عادات سالم مثل رعایت رژیم غذایی یک عادت بسیار مهم برای داشتن شروع یک رابطه سالم است و باعث می شود که احساس بهتری داشته باشید.شما و شریک زندگی وقتی به درستی تغذیه می کنید و مواد لازم بدن را به آن می رسانید مطمئناً باعث می شود که از نظر سلامتی با مشکلی کمتری رو به رو بشوید و نسبت به شریک زندگیتان حس بهتری داشته باشید.

 

 

2.ورزش

ورزش کردن به صورت مداوم باعث می شود که شما از همه نظر پیشرفت کنید در اولین مرحله باعث سلامتی می شود در مرحله بعدی باعث می شود که بدن شما از نظر سوخت و ساز به تناسب برسد و همین باعث می شود که شما سرحال باشید.

اینکه در برنامه هفتگی خود به صورت مرتب برنامه ورزش کردن حتی با شریک زندگی خود را داشته باشید از همه نظر برای شما مفید خواهد بود.

 

 

 

3.ارتباط

داشتن عادات خوب ارتباطی یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید برای رابطه خود انجام دهید برای داشتن ارتباط سالم یکی از راه ها این است که قبل از ازدواج به برخی از مشاوران ازدواج مراجعه کنید.

 

 

4.زمان تنهایی

همیشه باید مدتی را برای گذراندن وقت به تنهایی خودتان اخصاص دهید. اختصاص دادن وقت به خود و مراقبت از خود برای شما بسیار سودمند و مهم خواهد بود.کار های مورد علاقه خود که از آن ها لذت می برید را مشخص کنید و برای آن ها زمانی اختصاص دهید این کار باعث می شود از شر فشار های روزانه خلاص شده و  ذهن آماده ای داشته باشید.

 

 

5.پول + پس انداز

رسیدن به اهداف مالی خود، پرداخت بدهی ها و ایجاد برخی از عادت ها برای پس از انداز پول در اوایل رابطه شما باعث می شود که فشار کمتری روی شما باشد. بدیهی است شما با شروع یک زندگی مشترک نیاز به سرمایه خواهید داشت و چه بهتر که قبل از شروع رابطه برای این روز برنامه ریزی کرده باشید.

 

 

 

 

<<عروسی مارکت>>

مقالات مرتبط

5 قانون مهم برای لذت بردن از زندگی مشترک

قوانین دوران آشنایی

 

تبلیغات صفحه مقالات

خدمات مجالس طلایی غرب واقع در محدوده شهرک غرب می ...

جستجو در عروسی مارکت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه تبلیغاتی عروسی مارکت محفوظ است.

Search