-

یکشنبه, 27 مرداد 1398 15:00

انتخاب کفش عروس

هنگام انتخاب کفش عروس باید پارامتر های مختلفی از قبیل راحتی، سبک، موضوع، آب و هوا، مکان (باغ، تالار ) و . . . 

مهم تر از همه اینها شخصیت شما مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانید بهترین کفش عروس را داشته باشید. انتخاب یک کفش ایده آل برای بهترین شب زندگی بدون شک کار سختی است که عروسی مارکت در این مقاله قصد دارد با بررسی چند مدل کفش عروس به کمک شما عزیزان آمده و در انتخاب کفش عروس مناسب به شما کمک کند.

پس با عروسی مارکت در این مقاله همراه باشید.

بدون پاشنه (flats)

اگر از آن دسته از خانم هایی هستید که راحت بودن را به بقیه موارد ترجیح می دهید و می خواهید در شب عروسی خود حسابی برقصید بدون آنکه خسته شوید و مهم تر از همه اینکه اگر با آقای داماد از نظر قدی تفاوت چندانی نداری پیشنهاد ما به شما کفش های بدون پاشنه است.این کفش ها بهترین انتخاب برای شب عروسی می باشند به دلیل راحت بودن و سبک بودن اما قبل از همه اینها باید بدونید که لباس عروسی شما این اجازه را میدهد که کفش بدون پاشنه با آن ست کنید ؟

 

 

 

پاشنه یکسره (platform)

اگر شما جزء عزیزانی هستید که علاوه بر راحتی نیاز دارید تا 15 سانتی متر به قد خود اضافه کنید می توانید از این مدل کفش  استفاده کنید.

 

 

بوت (bootie)

یک انتخاب متفاوت و جدید که در سال 2019 در اروپا بشدت مورد استقبال قرار گرفت. یک مدل خاص با طراحی زیبا که البته با زرق و برقی هم که در طراحی آن استفاده شده بسیار متفاوت می باشد.

 

 

کلاسیک (classic)

اگر به دنبال یک انتخاب بی حاشیه و قابل اطمینان هستید کفش عروس با طراحی کلاسیک به شما پیشنهاد می گردد. این کفش با پاشنه کوتاهی که دارد مانع از خستگی زیادی پاها شده و علاوه بر آن باعث افزایش قد شما نیز می شود. کفش های کلاسیک که به مدل پمپ هم معروف است به طور شگفت انگیزی برای یک عروسی در تالار مناسب می باشد.

 

 

صندل پاشنه دار (Heel Sandal)

شما می خواهید پای خود را تازه نگه دارید و از نشان دادن پای خود به مهمان ها ترسی ندارید و همینطور علاقه دارید پدیکور شما مشخص شود مدل صندل پاشنه دار را انتخاب کنید.

این صندل با طراحی زیبایی که دارد و همینطور بند که دور ساق پا قرار میگیرد به شما حس امنیت را میدهد و همینطور دارای پاشنه بلندی هست که در تناسب قد به شما کمک می کند.

 

 

صندل (sandal)

اگر تمایل دارید عروسی خود را به سبک تابستانی و یا در کنار ساحل برگزار کنید و می خواهید از یک کفش با طراحی بی نظیر استفاده کنید پیشنهاد ما به شما صندل با این طراحی می باشد.

 

 

اسپورت

اگر شما دارای شخصیت متفاوتی هستید و طرفدار سبک اسپورت پس از کفش های اسپورت استفاده کنید. اما این را بدانید که در کشور ایران از این مدل به هیچ عنوان استفاده نمی گردد زیرا در کشور ما سبک عروسی ها بیشتر کلاسیک و لوکس است و این مدل کفش با عروسی کلاسیک ارتباطی ندارد.

 

 

جواهرات پا برهنه

اگر شما دارای پاهای زیبا و همینطور پوست زیبایی هستید می توانید از این سبک روستایی و به اصطلاح قدیمی استفاده کنید البته باید لباس عروسی انتخاب کنید که به خوبی پاهای شما مشخصد باشد و این را بدانید که این مدل برای تالار و باغ به هیچ عنوان توصیه نمی گردد و برای عروسی هایی با سبک خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

پاشنه دار

شما اگر دارای اعتماد به نفس بالایی هستید و متخصص راه رفتن با کفش پاشنه دار مطمئنا از این مدل استفاده کنید. یک مدل کلاسیک که کاملا با عروسی هایی که در کشور ایران برگزار می شود(کلاسیک)، مرتبط است.

 

 

 <<عروسی مارکت>>

 

مقالات مرتبط

10 نکته مهم در انتخاب دسته گل عروس!

 برنامه فشرده برای داشتن پوستی زیبا

6 مدل دسته گل عروس طراحی شده در سال 2019

انتخاب لباس عروس مناسب

اطلاعات تمامی مزون های عروس 

 

 

تبلیغات صفحه مقالات

خدمات مجالس طلایی غرب واقع در محدوده شهرک غرب می ...

جستجو در عروسی مارکت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه تبلیغاتی عروسی مارکت محفوظ است.

Search