-

پنج شنبه, 07 شهریور 1398 09:55

نکاتی در مورد کرایه کردن ماشین عروس

نکاتی در مورد کرایه کردن ماشین عروس
مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی است و . . . 

عروس و داماد دوست دارند همه چیز این روز بدون نقص باشد. ماشین عروس یکی از قسمت‌های اصلی مراسم عروسی است و با تنوع زیادی که در گزینه‌های انتخابی وجود دارد، ممکن است تصمیم‌گیری در مورد آن سخت باشد. هم‌چنین از آن‌جایی که عروس و داماد با ماشین عروس به مراسم عروسی می‌آیند و با آن به خانه‌ی‌شان می‌روند، اگر مشکلی برای ماشین عروس پیش بیاید ممکن است مراسم عروسی را خراب کند. به‌همین دلیل عروسی مارکت نکاتی را در مورد انتخاب ماشین عروس در این مقاله آماده کرده تا با استفاده از آن‌ها، بتوانید ماشین عروسی انتخاب کنید که با خیال راحت عروس‌تان را به خانه ببرید.

ماشین عروس را از چند ماه قبل رزرو کنید

اگر می‌خواهید مطمئن شوید ماشین عروسی که دوست دارید را خواهید داشت، از دو ماه قبل آن را رزرو کنید. البته اگر ماشین عروسی که انتخاب کرده‌اید قدیمی یا نایاب است، بهتر است حداقل شش ماه قبل این کار را انجام دهید.

 

سنتی فکر نکنید

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید حتما باید ماشین عروس سفید داشته باشید. کمی خلاقیت به خرج دهید و سعی کنید ماشین عروسی انتخاب کنید که با سلیقه‌ی‌تان هم‌خوانی داشته باشد.

 

ترافیک و حوادث غیر قابل پیش‌بینی را در نظر بگیرید

دیر رسیدن ماشین عروس می‌تواند جریان مراسم عروسی را بر هم بزنید و برای عروس و داماد اضطراب ایجاد کند. بهتر است در زمان‌بندی خود 20 تا 30 دقیقه اضافه در نظر بگیرید. باید مواردی مثل رویدادهای ورزشی و جشن‌ها را در نظر بگیرید چون ممکن است میزان ترافیک را چند برابر کنند.

 

 

 

دو ماشین عروس انتخاب کنید

اگر نمی‌توانید با همسر آینده‌ی‌تان بر سر انتخاب ماشین عروس به توافق برسید، می‌توانید یک ماشین عروس برای رفتن به مراسم عروسی و یک ماشین عروس دیگر، برای رفتن از مراسم عروسی به خانه انتخاب کنید. به این شکل هر دو طرف راضی خواهند بود اما هزینه اضافی را برای شما به همراه دارد.

آهنگ انتخاب کنید

یک لیست از آهنگ‌هایی که دوست دارید را برای ماشین عروس آماده کنید.

در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید

روش‌های زیادی برای صرفه‌جویی کردن در هزینه‌های ماشین عروس وجود دارد که هیچ آسیبی به کیفیت مراسم عروسی وارد نمی‌کند. برای مثال می‌توانید ماشین عروس را فقط برای رفتن به مراسم عروسی کرایه کنید و از مراسم عروسی، با خودروی خودتان به خانه بروید. یا این‌که می‌توانید ماشین عروس را به صورت ساعتی کرایه کنید نه برای کل مراسم عروسی؛ به این شکل وقتی ماشین عروس بی استفاده در پارکینگ است برای شما هزینه‌ای نخواهد داشت.

 

قرارداد ببندید

قبل از این‌که ماشین عروس را کرایه کنید، تمام موارد قرار داد را به شکل مکتوب دربیاورید. زمان رسیدن، آدرس‌هایی که به آن‌ها می‌روید، مدل و رنگ خودرو، خسارت فسخ قراردارد و دیگر موارد خاص. وقتی قرارداد تنظیم شد حتما آن را دوباره بخوانید.

 

 

ماشین عروس را پر از غذا و نوشیدنی کنید

مراسم عروسی یکی از طولانی‌ترین روزهای زندگی‌تان است، پس بهتر است در این روز گرسنه و تشنه نمانید. وظیفه‌ی تهیه کردن مواد غذایی و نوشیدنی را به یکی از ساقدوش‌ها بسپارید.

 

عکاس را همراه خود ببرید

یک صندلی برای عکاس نگه دارید. عکس‌هایی که در مسیر مراسم عروسی و از اولین لحظات زندگی مشترکتان گرفته می‌شود، به یاد ماندنی خواهند بود.

 

<<عروسی مارکت>>

 

مقالات مرتبط

اجاره ماشین عروس در تهران

گل ماشین عروس در تهران

تبلیغات صفحه مقالات

خدمات مجالس طلایی غرب واقع در محدوده شهرک غرب می ...

جستجو در عروسی مارکت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه تبلیغاتی عروسی مارکت محفوظ است.

Search