-

یکشنبه, 03 دی 1396 11:27

مهمترين نکات براي آرايش عروس

مهمتريمن نکات براي آرايش عروس
زماني که روز عروسي فرا مي رسد معمولا بزرگترين دغدغه براي عروس چگونگي آرايش موها و صورت او مي باشد.

آرايش عروس اروپايي
با آرايشگر در مورد آرايش عروسي تان صحبت کنيد
اِمي:روزي که مي خواهيد تست آرايش عروسي تان را انجام دهيد را نزديک به روز عروسي تان انتخاب کنيد تا بتوانيد آرايش تان را در نور يکسان ببينيد و به خوبي بفهميد که آرايش تان در روز عروسي چطور خواهد بود. با آرايشگرتان در مورد رنگ هايي که به چهره تان مي آيد صحبت کنيد و همچنين از او بخواهيد که زياد چهره شما را تغيير ندهد تا در روز عروسي تان خودتان باشيد. اگر عادت به آرايش سنگين نداريد در روز عروسي هم از اين کار اجتناب کنيد.

آرايش عروس طبيعي داشته باشيد
اِستِيسي:آن کاري را بکنيد که به نظرتان براي تان مناسب است. من دلم مي خواست آرايش طبيعي با يک رنگ رژ جذاب داشته باشم.

آرايش تان را به برنامه ريز عروسي تان بسپاريد
لين:آرايش صورت و مدل موي من توسط آرايشگري انجام شد که برنامه ريز عروسي ام برايم انتخاب کرده بود. به نظرم داشتن يک برنامه ريز براي عروسي خيلي خوب است چون ديگر استرسي براي شما نمي ماند.

مژه مصنوعي را فراموش نکنيد
سوفي:توصيه من اين است که حتما در روز عروسي تان از مژه هاي مصنوعي استفاده کنيد چون هم در عکس خيلي زيبا مي شود و هم باعث مي شود که تمام طول روز حس خاص بودن داشته باشيد. انواع و اقسام مژه هاي مصنوعي وجود دارند بهتر است آن ها را از قبل امتحان کنيد تا ببينيد کدام مدل براي شما مناسب تر است. مي توانيد از آرايشگرتان درخواست کنيد که با لوازم آرايش خودتان شما را آرايش کنند، من که اين کار را کردم و خيلي هم از انتخابم راضي هستم.

از پوست تان مراقبت کنيد
سارا:توصيه آرايشي من در واقع در مورد آرايش نيست بلکه در مورد پوست است. عروس خانم ها بايد مدت ها قبل از عروسي به پوست شان رسيدگي کنند زيرا يک پوست صاف و شفاف زيبايي طبيعي عروس را نشان مي دهد. هر روز بين دو تا سه ليتر آب بنوشيد و هيچوقت شب ها با آرايش نخوابيد.

فيکساتور را فراموش نکنيد
جِس:پرايمر و فيکساتور مک بود که آرايش من را تمام مدت روي صورت ام نگه داشت. در طول روز هم از آن استفاده کردم تا برق صورت ام را بگيرم و چهره اي شاداب و تازه داشته باشم.

از لوازم آرايش جديد استفاده کنيد
اِميلي:اگر خودتان قصد آرايش کردن خودتان را داريد حتما لوازم آرايش جديد تهيه کنيد، يک چيزي که با آرايش هاي قبلي تان متفاوت باشد و احساس خاص بودن به شما بدهد. من يک رنگ رژ جديد براي آرايش عروسي ام گرفتم و الان هر وقت از آن استفاده مي کنم ياد روز عروسي ام مي افتم.

از سبک آرايش هميشگي تان استفاده کنيد
هَتي:آرايشگرم از من خواست که عکس هاي مورد علاقه ام از آرايش عروس در اينستاگرام را نشان اش بدهم تا متوجه شود من چه سبکي را مي پسندم و فکر مي کنم اين کار واقعا مفيد بود. همچنين توصيه مي کنم که کمي بيشتر از هميشه آرايش کنيد تا در عکس ها زيباتر بيفتيد. من همچنين از سبک آرايش هميشگي ام که خط چشم بالدار و رژ لب کمرنگ است هم استفاده کردم تا در روز عروسي ام خودم باشم.

حتما به آرايشگاه برويد
اِلا:به نظر من براي روز عروسي حتما بايد به آرايشگاه برويد و اين کار ارزش هزينه کردن را دارد. آن ها از بهترين و مرغوب ترين لوازم آرايش استفاده مي کنند و کاملا مي دانند که شما چطور مي توانيد زيباترين حالت ممکن باشيد، همچنين کاري مي کنند که آرايش تان دوام زيادي داشته باشد. همچنين شما در روز عروسي آرامش خواهيد داشت. حتي اگر نمي خواهيد به آرايشگاه برويد توصيه مي کنم که حتما از يک اسپري فيکساتور مرغوب استفاده کنيد.

تست آرايش عروسي فراموش نشود
بريتاني:توصيه من اين است که قبل از مراسم عروسي حتما يک بار براي تست پيش آرايشگرتان برويد و آرايش روز عروسي تان را امتحان کنيد.

آمادگي تجديد آرايش را داشته باشيد
آنجلينا:از ساقدوش تان بخواهيد يک کرم پودر و رژ لب همراه اش داشته باشد تا هر وقت گريه کرديد بتوانيد آرايش تان را تجديد کنيد.

 

مقالات مرتبط

اطلاعات آرایشگاه های زنانه

برنامه فشرده برای داشتن پوستی زیبا

 

تبلیغات صفحه مقالات

خدمات مجالس طلایی غرب واقع در محدوده شهرک غرب می ...

جستجو در عروسی مارکت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه تبلیغاتی عروسی مارکت محفوظ است.

Search