بنر لباس عروس
بنر تالار پذیرایی
بنر آرایشگاه

تالارهای پذیرایی اسپیناس

0.00 (0 votes)

توضیحات تالارهای پذیرایی اسپیناس

"هتل اسپیناس یکی از هتل های برتر تهران می باشد که دارای سالن های مختلفی است که در ذیل  به حضور معرفی می گردد.این هتل با بالاترین استاندارد های جهانی دنیا ساخته شده است که دارای سالن های بسیار زیبا و مجلل با امکانات فراوان و مدرن برای برگزاری جشن ها، مراسم عروسی، سمینارهای اداری و همایش ها می باشد."

تالار عروسی پاسارگاد: این سالن یکی از بزرگترین و مجلل ترین سالن های هتل اسپیناس می باشد.ظرفیت در این سالن 700  نفر برای برگزاری همایش ها و سمینار ها می باشد و برای برگزاری مراسم عروسی و ... 500 نفر می باشد.

تالار پذیرایی خلیج فارس: این تالار دارای فضای زیبا و دکوراسیون فوق العاده می باشد. با کلیه امکانات برای برگزاری مراسم و جشن ها و سمینار ، این سالن دارای ظرفیت 500 نفر می باشد.

سالن مدیترانه: این تالار دارای فضای عالی و قسمتی جدا برای مهمانان vip میباشد.ظرفین این سالن 200 نفر مناسب برای مهمانی ها و ولیمه میباشد.

سالن لوشاتو:این تالار در طبقه 13 قرار گرفته و ظرفیت آن 150 نفر می باشد.بدر این سالن می اوانید نمایی زیبا از شهر تهران را مشاهده کنید.

سالن سنتی: این سالن تماماً به شکل سنتی و برگرفته از بافت شهر یزد می باشد.ظرفیت این سالن 150 نفر میباشد و دارای محیط دلنشین و متفاوتی است."

---

اطلاعات تالارهای پذیرایی اسپیناس

عنوان تالارهای پذیرایی اسپیناس
نام مدیریت -
شماره تماس ۸۳۸۴۴
شماره همراه -
تلگرام -
اینستاگرام -
ایمیل ---
وب سایت ---
امکانات تالار ---

مشخصات آگهی

شماره آگهی: 1
تعداد بازدید: 1322
تاریخ انقضا: ۱۴۰۹-۰۳-۰۷ ۱۶:۳۰:۰۰

مختصات

نظرات کاربران در مورد تالارهای پذیرایی اسپیناس

چنانچه از خدمات و مزایا این آگهی استفاده می کنید لطفا جهت راهنمایی  دیگر کاربران وب سایت عروسی مارکت که قصد استفاده از آن را دارند نظر خود را در مورد نکات مثبت و منفی این مجموعه ثبت کنید.

هم اکنون برای نقد و بررسی تالارهای پذیرایی اسپیناس، نظر خود را ارسال نموده تا کاربران آتی از نقد و بررسی این آگهی استفاده نمایند.

میزان کیفیت بر طبق قیمت
امکانات این مجموعه
طرز برخورد پرسنل

نظرات کاربران

لاگین | ارسال نظر
بنر آتلیه عکاسی
بنرگل فروشی
بنر لباس داماد

آگهی های مشابه تالار

تالار پذیرایی سرو سعادت با منوهای متنوع و قیمت ها ...
تالار پذیرایی بهاره از صفر تا 100 مجلس عروسی خود ...
تالار پذیرایی گیشا این تالار در خیابن کوی نصر قرا ...
تالار پذیرایی گلهای زندگی این تالار دارای دو سالن ...

Search